Про компанію

Приватне підприємство «АСГАРД» з 2000 року працює в сфері комунального господарства.

Основні напрямки нашої роботи: проектування інженерних мереж; житлово-комунальне будівництво; благоустрій територій та асфальтування доріг; будівництво і реконструкція очісних споруд, каналізаційних систем; будівництво та реконструкція водогонів; проектування та реалізація завдань зі зрошення земель фермерських господарств; виробництво та монтаж залізобетонних конструкцій; проектування водоохоронних зон; укріплення берегів, розчистка та відновленні водності річок, озер.

Асгард бере участь у багатьох державних соціальних та екологічних программах. З 2010 року бере участь в реалізації державної політики України в галузі енергозбереження та енергоефективності. Програма дала можливість впровадити заходи і завдання по встановленню на об’єктах комунального господарства водозабезпечення та водовідведення автоматизованих систем управління (АСУ) з застосуванням перетворювачів частоти. Реалізація даних заходів призвела до ефективного управління технологічними процесами, до зниження затрат по електроенергії (до 40%), до оптимальної роботи інженерних систем. Підприємство проектними рішеннями та їх впровадженням на об’єктах комунального господарства Дніпропетровської області, та взагалі по Україні, зменшило обсяги технологічних витрат, оновили та модернізували енерговитратне технологічне обладнання.

З 2000 року активно приймає участь в реалізації Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України в відповідності до рекомендацій Всеєвропейської стратегії збереження біологічного та ландшафтного різноманіття з метою стабілізації та поліпшення стану навколишнього середовища та соціально-економічного розвитку. Підприємство проектними рішеннями забезпечує виконання завдань програми у питаннях охорони та відтворення земельних та водних ресурсів. Спрямовує свою діяльність в поліпшенні та зменшенні обєктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку.

Підприємство Асгард є членом Европейської Бізнес Ассоціації (ЕВА). Також Асгард являеться членом American Chamber of Commerce in Ukraine.Про нас
Приватне підприємство «АСГАРД» з 2000 року працює в сфері комунального господарства. З 2010 року бере участь в реалізації державної політики України в галузі енергозбереження та енергоефективності. Детальніше...
Ми у соц. мережах
Контакти

м. Київ, 04053, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського) 16

+38 067 77 202 76, +38 044 272 26 22, +38 056 409 70 09

asgard-kr@ukr.net